Анализи

Вместо незаконно сметище – паркинг за конфискувани коли в столичния кв. „Факултета“

Терен с обща площ 16 дка, който десетилетие е бил незаконно сметище, вече е паркинг за конфискувани от полицията автомобили. Първата кола беше закарана на мястото в понеделник, когато председателят на Столичния общински съвет Цветомир Петров, районният кмет Димитър Петров и директорът на столичната полиция Любомир Николов откриха паркинга.

Капацитетът му е за 400 автомобила.