Ново посегателство e било извършено срещу българския културен клуб „Иван Михайлов“ в Битоля.
По сградата са изписани графити „Македония на македонците“ и знаци с неприлично съдържание.
Снимки са публикувани в социалните мрежи.
За инцидента съобщи председателят на клуба Люпчо Георгиевски.