Филмът „Битка след битка“ на режисьора Пол Томас Андерсън спечели водещата награда на американската Гилдия на продуцентите на церемония, състояла се в Лос Анджелис, съобщи „Варайъти“.
Това е поредното отличие за продукцията от началото на наградния сезон, чиято кулминация ще бъде връчването на „Оскар“-ите на 15 март. „Битка след битка“ получи „Златен глобус“ за най-добър филм-комедия или мюзикъл, беше обявен и за най-добър филм на наградите „Изборът на критиците“.