Двама общински съветници от ДПС в хасковската община Стамболово напускат групата на формацията на Делян Пеевски и да стават независими. „Заявяваме своето решение да напуснем групата на ДПС“, се казва в разпространената в сряда декларация на Себахтин Халил и Билгин Йълмаз.
„Не желаем да бъдем свързвани с Пеевски“: Още двама общинари напускат ДПС, този път в Стамболово