Анализи

„Нито ток, нито вода, нито нищо.“ Руснаци масово напускат Крим: колоната за излизане надхвърли 700 коли

Опашката от автомобили за напускане на анексирания Крим откъм Керч е надхвърлила 700 превозни средства, съобщава Telegram каналът „Кримски мост: оперативна информация“. Хората напускат региона на фона на влошаващата се ситуация с горивата, водоснабдяването и електроснабдяването вследствие на украински атаки.

Някои от тях публикуват видеоклипове в социалните мрежи, в които споделят впечатленията си от обстановката.