Столичната община да получи сградата, в която по времето на комунизма се е помещавала народната милиция. Зданието, което е паметник на културата, се намира на Лъвов мост в столицата и пустее от години. Също от години има идея да се превърне в Музей на терора, който да разказва за този период от историята, както и за издевателствата и убийствата, които са се случвали на това място по времето на няколко режима.
Може ли в София да има музей на терора. Общината иска от държавата сградата на народната милиция