За първите си седем работни дни служебното правителство разплати 68 млн. евро към 89 общини по Инвестиционната програма за общините, съобщи Министерството на финансите.
Към датата на приемането на властта – 19 февруари, по програмата са били одобрени, но неразплатени 192 млн.