Пътят между София и Самоков остава затворен. В петък на платното в района на „Златна рибка“ паднаха скали, а от Агенция „Пътна инфраструктура“ обявиха, че затварят трасето за през нощта.
В събота преди обяд забраната за преминаване все още е валидна, а трафикът се отклонява по пътя през Бистрица, Железница и вилна зона „Ярема“.