Видеозаписите от охранителните камери на хижа „Петрохан“ показват ясно, че тримата мъже, намерени мъртви, са запалили сами планинския дом, който са обитавали няколко години. Това бе заявено на брифинг в понеделник с участието на прокурори, полицаи, съдебни експерти.