Анализи

Кондуктор почина след брутален побой от пътник без билет в Германия

Кондуктор на влак почина, след като беше нападнат по време на рутинна проверка на билети във влакq близо до югозападния германски град Кайзерслаутерн, съобщиха в сряда вестник „Зюддойче Цайтунг“ и други медии.

 

Жертвата – 36-годишният Серкан, е поискал от 26-годишен пътник без билет да напусне влака, но бил нападнат и бит толкова жестоко, че умира 24 часа по-късно в болница. Пътниците оказали първа помощ на ранения мъж и извикали полиция.